Solarka Solid l
Solarka Solid l
Solarka Solid l
Solarka Solid l
Solarka Solid l

Solarka TRP

TRP to rotacyjne posypywarki ciągnikowe pokazujące, że profesjonalny sprzęt nie musi być skomplikowany, by spełniać swoje funkcje. Te montowane na ciągniku posypywarki soli, piasku i żwiru są polecane przez profesjonalistów do zimowego utrzymania dróg w całej Europie.

Charakteryzują się wysoką wydajnością, prostotą obsługi oraz niezawodnością. Zaprojektowano je do ciężkiej pracy w trybie ciągłym. Są idealnym rozwiązaniem do zimowego utrzymania dróg na terenach miejskich, o dużym natężeniu ruchu oraz wiejskich, gdzie prostota wykonania, efektywność oraz wartość pełnią znaczącą rolę przy wyborze sprzętu.

Posypywarki TRP wyposażone są w unikalny system samoładowania. Posypywarkę ładuje się poprzez obniżenie całej komory zasypowej i zgarnięcie materiału roboczego podczas cofania ciągnika. Niniejsza operacja, jak i wszystkie ustawienia parametrów posypu, są w pełni kontrolowane przez zaawansowany sterownik EPOS z kabiny ciągnika, zapewniając komfort, efektywność i bezpieczeństwo operatora.

System samoładowania oraz szybki montaż za pomocą złącza trzypunktowego powoduje, że praktycznie każdy traktor może zostać zamieniony w maszynę do zimowego utrzymania dróg.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

  • Pojemność zbiornika zasypowego: 0,65 - 1,5
  • Pojemność zbiornika solanki: 500 l
  • Szerokość robocza: 1 - 6 m
  • Materiał roboczy: Suchy i mokry (sól, piasek, żwir)
  • Montaż: Ciągniki